Retseptid RAVIM, MILLEGA SAAB JAGU ENAM KUI 50 TÕVEST

veebruar 19, 2016by admin0
Proovi teed, millega suudad haigusi ennetada ja oma keha tervendada ning puhastada seda parasiitidest ja toksiinidest.
Mitmed uuringud on tõestanud kurkumi võimsaid raviomadusi. Seda tarbides on võimalik nii vähki ennetada kui ka seda ravida. Kurkumiinil on unikaalne võime jõuda vähirakkudeni ja muuta nende DNA-d, mis põhjustab rakkude hukkumise, kuid erinevalt sünteetilistest vähivastastest ravimitest, ei mõjuta see terveid rakke ega tekita kahjulikke kõrvalmõjusid. Indias kasutataks kurkumit juba iidsetest aegadest keha puhastamiseks mürkidest ja toksiinidest, samuti aitab see ivelduse ja oksendamise puhul. Ka kõik muud vürtsid, mis sellesse teesse kuuluvad on tuntud oma kasulikkude ja tervendavate omaduste poolest. Tervistava tee retsept: Pool supilusikatäit ingverit Pool supilusikatäit kaneeli 1/6 supilusikatäit kurkumit Näpuotsatäis kardemoni 500 ml vett Pool klaasi piima Soovi korral pisut mett Valmistamine: Sega vürtsid ja vala need 500 ml keevasse vette. Sega hoolikalt ning lisa soovi korral piim. Joo seda vähemalt korra päevas.

admin

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Let’s design together

One of the reasons we became interior designers in the first place was because we love collecting and then putting it all together. But when you’re designing your own house, the hardest thing is to finish it, as you’re always adding your next favourite thing, and finally there’s no space left.
Social

Copyright by BOLD THEMES. All rights reserved.