Oleme maitseainete jae- ja hulgimüügiga tegelev väikeettevõte. Valmistame maitseainesegusid ja maitsesoolasid. Meie toodang on puhtast toorainest, mille ostame sisse eri riikidest. Meie maitseainesegud ei sisalda kunstlikke lõhna- ega värvaineid.
Oleme võtnud ette teekonna, et arendada nii enda kui kõigi teiste soovijate maitsemeelt ning avastada seda maailma, mis lisab ilu ja vürtsi meie toidulauale, erutab ja kosutab meie meeli. See maailm on ka meile endale täis avastusi ja väljakutseid, kuid meil on hea meeskond ja väärt eesmärgid, mille poole pürgida.
Tulge meiega ja te ei kahetse! Koos minna on huvitavam ja lõbusam. Peale maailmas tuntud ja vähem tuntud maitsete avastamise ja tutvustamise soovime pöörata tähelepanu meie enda taimeriigile ning taas avastada siinsete taimede vägi ja kasutusvõimalused meie kodus ja laual. Teie abiga saame tagasi oma väe ja unustusehõlma vajuvad traditsioonid. Võib-olla on ka meil maailmale midagi õpetada ja näidata.
Üks meie eesmärk on pakkuda mahetoodangut. Soovime arendada mahetooteid ning aidata neid võimalikult paljude inimesteni tuua.
Jagame teiega oma parimaid kogemusi ja lisame teie elule vürtsi.
Maitsesta maitsekalt!


Meie Tiim


Margit Heinsoo

Margit Heinsoo

Tootmine
Marko Heinsoo

Marko Heinsoo

Müük

Tootmine: Vürtsimeistrid OÜ